KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsningar 15792074
nr 1579 2074
Erik Cedervall
(1923-2013), Sverige
Färgetsningar, 4 st, Signerade, numrerade. Bladets mått: 24x32 cm, yttermått inklusive ram: 52x45 ca
Erik Cedervall, svensk målare, grafiker och skulptör född 1923, död 2013.
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
måndag 20 november 2023
kl 20:29:25
500 kr
700 kr
20 nov
Erik Cedervall
Läs mer om Erik Cedervall